marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” już w sprzedaży!

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika, który 1 marca br. trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Wraz z premierą książki rozpoczyna się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Podejmij wyzwanie i wygraj atrakcyjne nagrody!

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika, który 1 marca br. trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – youtuberzy znani jako FIT LOVERS – dzielą się z czytelnikami swoją filozofią życiową i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze, pełniejsze wyzwań i zdrowsze.

Okazuje się bowiem, że nie wystarczy wiedzieć, co jeść i jak ćwiczyć. Fit lovers pokazują, jak łączyć zdrowe nawyki z życiem pełną parą. To książka, która uczy, jak cieszyć się każdym dniem, jak dbać o siebie i czerpać z tego mnóstwo radości. Ta pozytywna energia naprawdę uzależnia!

Wszystkim chcącym wprowadzić dobre zmiany w sobie i wokół siebie zachęcamy do podjęcia wyzwania. Wraz z premierą książki rozpoczyna się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Wszyscy biorący udział i dokumentujący swoją przemianę będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Warto podjąć wyzwanie, ponieważ dla osoby, która przejdzie najbardziej spektakularną metamorfozę zarezerwowana została wycieczka na piękną Kubę.

Postępy internautów można śledzić na Facebooku w otwartej grupie FIT LOVERS CHALLENGE oraz na profilu FIT LOVERS CHALLENGE na Instagramie.

Osoby, które zaprenumerują czasopismo „Dieta i Trening” otrzymają książkę „PARA NA CAŁE ŻYCIE” bezpłatnie. Promocja obowiązuje do 16 marca.

Trzymamy za Was kciuki! Zapraszamy do lektury i działania!

Zespół redakcyjny czasopisma „Dieta i Trening”

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 0

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

OGÓLNOPOLSKA WIOSENNA KAMPANIA „MAMA NA MAXA”

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię MAMA NA MAXA!

Bartosz Walkowski
marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

Dobra zmiana zaczyna się od samego siebie

Największym problemem osób szukających porady u dietetyka czy trenera jest impuls, motywacja do pracy nad samym sobą. Jak i od czego zacząć – to podstawowe pytanie, które idzie w parze z troską o zdrowie i bezpieczeństwo

Zobacz więcej artykułów z działu "Czy wiesz, że...".