marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

OGÓLNOPOLSKA WIOSENNA KAMPANIA „MAMA NA MAXA”

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię MAMA NA MAXA!

Huczny start to wydarzenie plenerowe II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym, które odbędzie się w 50 polskich i czeskich miastach. Jak zwykle będzie moc atrakcji dla każdego: Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mamy, tatusiowie, dziadkowie), trening BuggyGym, zabawy w Strefie Dziecka, prelekcje i pikniki. To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin:) W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu.

Kampania MAMA NA MAXA stawia w centrum....wspaniałą mamę:) Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwy dom! Kampania potrwa 4 tygodnie, podczas których będziemy inspirować mamy do rozwoju w czterech ważnych dziedzinach życia, bo każda MAMA NA MAXA dba o Swojego Smyka i pozostałe 4 "S":

  • Super Sylwetkę (1. tydzień)
  • Silne relacje (2. tydzień)
  • Spa i Pielęgnacje (3. tydzień)
  • Sjestę i Rozrywkę (4. tydzień)

Mamy nadzieję, że ten miesiąc zainspiruje mamy do wyrobienia dobrych nawyków, by były szczęśliwe i spełnione!

Stowarzyszenie BuggyGym chce cieszyć się Twoimi przygodami razem z Tobą, toteż stworzyło konkurs na najciekawsze zdjęcia ze wszystkich czterech tygodni. Wysyłajcie piękne fotografie, na których uwiecznicie niezapomniane chwile. Najciekawszy zestaw zostanie nagrodzony!

Szczegółowe informacje dostępne są na www.buggygym.pl/mama-na-maxa/ oraz www.buggygym.pl/wyscigi-wozkow/.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 0

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” już w sprzedaży!

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika, który 1 marca br. trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Wraz z premierą książki rozpoczyna się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Podejmij wyzwanie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Bartosz Walkowski
marzec-kwiecień | 2 (7) 2017

Dobra zmiana zaczyna się od samego siebie

Największym problemem osób szukających porady u dietetyka czy trenera jest impuls, motywacja do pracy nad samym sobą. Jak i od czego zacząć – to podstawowe pytanie, które idzie w parze z troską o zdrowie i bezpieczeństwo

Zobacz więcej artykułów z działu "Czy wiesz, że...".